Zuzana Terešová - Macrobios

Zdravá strava na principech makrobiotiky

Zdravá strava na principech makrobiotiky

Vítejte na mých stránkách o (nejen) zdravé stravě. Jmenuji se Zuzana Terešová a již řadu let studuji a praktikuji makrobiotiku a další obory, které využívají energie v nás i kolem nás tak, aby pracovaly v náš prospěch. Tyto stránky by vám pak měly poskytnout inspiraci a informace co je zdravá strava a makrobiotika, přinést zajímavé recepty, tipy na knihy a akce, podporující osobní rozvoj člověka.
Ať se nám všem na našich cestách daří, ať jsou šťastny všechny živé bytosti.

Více o makrobiotice

Nejbližší kurz vaření

Novinky

"Život není nic jiného než příležitost, aby láska mohla rozkvést. Jste-li naživu, je zde i tato příležitost - až do posledního dechu."  Osho

 

Dobrý den,

voláte mi, kam jsme se s naší mini restaurací přestěhovali. Zatím nikam... Slibovali jsme brzké otevření v květnu, ale pronájem nových prostor nakonec dle našich (a asi i vašich) představ nevyšel. Pokud vše dobře klapne, otevřeme nový prostor na podzim tohoto roku (říjen, listopad), a to kousek od původni restaurace. Zároveň pro vás chystáme nový web, do konce léta by se mohla narodit :)

Děkujeme za přízeň a přejeme vám krásné letní dny!!

Za všechny ze Sázavské Zuzana 

 

Seminář: Prodloužený víkend s makrobiotikou

28.-31.7.2016

Užívat si přírodu a dobré "chytré" jídlo. Vařit budeme pro celou rodinu, učit se rozlišovat vaření pro muže, ženy a děti, uvařit pro přátele klasicky i slavnostně, aby jim chutnalo... A taky na vaše témata. Vítán je i ten, kdo se učit nechce, ale rád bude chodit na výlety s makrobio jídlem v břiše. Čas na výlety bude ale pro všechny, i ty "učící se", vždy po obědě, buď po vlastní linii nebo s majitelem statku Romanem Řezníčkem, třeba za menhiry... Ideální krajina pro cyklisty :-)

Cena včetně ubytování (4 dny, 3 noci), plné penze a kurzů vaření je 3100,-- Kč na osobu při počtu cca 10 účastníků (současná kapacita statku).

Místo je rezervováno po uhrazení zálohy 1000,-- Kč na můj účet (jeho číslo viz Kontakt na tomto webu).

Odkaz na seminář je i na FB. Pokud se vám líbí, budu ráda za jehosdílení. děkuji :-)

 

 

Zuzana Terešová - Macrobios Slunečnice